1. Úvodní stránka
  2. Přívěsy a nástavby
  3. Přívěsy pro včelaře

Přívěsy pro včelaře

Detailní popis

Uvažujete o kočování se včelstvy? Naše přepravníky jsou ideálním řešením pro přepravu včel.

 

Výroba přepravníku včelstev

 

Tyto přívěsy vyrábíme na základě specifických přání včelaře. Zjistíme, kolik včelstev potřebuje kočovat, jak si nový přepravník představuje, a co od něj požaduje - jak má probíhat naložení úlu, uchycení a další manipulace. Rozměry přepravníku se odvíjejí od rozměrů úlu - jsme schopni vytvořit přepravník na míru pro konkrétní úl, nebo i pro celou třídu úlů (rozměry úlu spadají do daného rozsahu). Tyto požadavky poté zpracujeme do podoby návrhu a znovu konzultujeme se včelařem.

 

Možnosti kočování se včelstvy

 

Vyrobili jsme již několik typů přepravníků pro včely. Náhledy můžete vidět v naší fotogalerii.
Naše přepravníky se soustředí na jednoduchost a rychlost manipulace s úlem. Pro tyto účely jsme zvolili postup, při kterém zákazník vjede s přepravníkem pod rám s úly, pomocí hydraulického systému se přizvedne rám s úly a po odjištění opěrných noh se rám usadí/spustí na přepravník. Postavení rámu s úly v terénu funguje opačným systémem.

 

Univerzální využití

 

Snažíme se navrhovat naše přívěsy tak, aby nebyly pouze specializovanými nástroji. Přívěs pro přepravu včelstev lze využít i jako univerzální přívěs, se kterým může zákazník převážet například krmiva pro včelstva.

 

 

 


 

 

 

Vzhledem k rozmanitosti nabízeného sortimentu a individuálnímu technickému řešení nejsou v této kategorii zpracovány technické popisy a ceníky. V případě zájmu nám zatelefonujte nebo zašlete poptávku s Vaším zadáním a my Vám zpracujeme kompletní nabídku přesně dle Vašich požadavků.

 

 

 

Využití přívěsů v praxi si můžete prohlédnout na následujícím odkazu:

 

http://vcelarstvikurtin.cz/index.php?show=kocovani

" target="_blank">http://vcelarstvikurtin.cz/index.php?show=kocovani">http://vcelarstvikurtin.cz/index.php?show=kocovani