O firmě

Vezeko Velké Meziříčí

Společnost VEZEKO s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma s tradicí od roku 1996. V současné době zaměstnává přes 200 stálých zaměstnanců pracujících ve výrobním závodě ve Velkém Meziříčí.

 

 

Výroba a servis přívěsů a nástaveb

Náš výrobní program je zaměřen na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií (např. univerzální valníkové přívěsy, sklopné přívěsy, skříňové přívěsy atd). a užitkových nástaveb nákladních automobilů. Rozsahem výroby a vysokým standardem kvality se řadíme mezi přední výrobce v České republice.

Vývoj přívěsných vozíků za automobil

Vezeko nová budovaVe VEZEKU se trvale zaměřujeme na inovaci stávajících typů a také na vývoj zcela nových produktů. Tímto vývojem se u nás zabývá tým odborníků konstrukčního oddělení ve spolupráci s pracovníky vývojové dílny. Předností firmy je také zakázková výroba, s níž je spjata vysoká odbornost našich pracovníků obchodně technického úseku, kteří jsou schopni flexibilně reagovat téměř na jakékoliv požadavky zákazníka.

Z důvodu zefektivnění a zkvalitnění výrobních procesů pravidelně obměňujeme stávající strojní zařízení a nakupujeme nové moderní značkové stroje.

Firemní prodejny po celé České republice

Prodej přívěsů realizujeme ve firemních prodejnách ve Velkém Meziříčí, v Brně, v Modleticích u Prahy, v Hradci Králové, v Českých Budějovicích a ve Zlíně a také přes rozsáhlou síť prodejců po celé České republice. Kvalitu a spolehlivost našich přívěsů a užitkových nástaveb dokládá více než 80% podíl celkové produkce, který dodáváme do zahraničí, především do zemí EU.

Nové sídlo i showroom ve Velkém Meziříčí

V roce 2014 byla dokončena naše nová administrativní budova, v jejímž přízemí najdete moderní showroom s prezentací přívěsů VEZEKO.

Prodejna Vezeko Velké MeziříčíVezeko nová budova Velké MeziříčíVezeko nová budova

 

 

 

Instalace fotovoltaické elektrárny VEZEKO s.r.o.

Společnost VEZEKO s.r.o. realizuje projekt Fotovoltaická elektrárna společnosti VEZEKO s.r.o., reg. č.: CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0007166, jehož cílem je instalace fotovoltaické elektrárny, sloužící pro vlastní spotřebu žadatele. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost.

Na tento projekt je poskytována finanční podpora z fondů EU prostřednictvím Národního plánu obnovy.

 CS Financováno Evropskou unií POS POSNPO

 

 

 

Digitalizace výrobních a řídících procesů ve společnosti VEZEKO s.r.o.

V roce 2023 byla dokončena dodávka kombinovaného stroje pro pálení a výsek včetně zakladače a vykladače a včetně automatického skladu. Toto zařízení pro tváření plechů ve společnosti Vezeko zvýší rychlost výroby jednotlivých dílů a současně i zlepší kvalitu výroby. Nové strojní vybavení je rychlejší a přesnější díky automatizaci a využití technologů pro programování všech dílů. Kombinace technologií jako je vysekávání a pálení laserem bude mít také vliv na úsporu materiálu. Propojení systémů přinese zpřesnění plánování výroby i nákupu materiálů. Automatizací výroby a snížením počtu pracovníků obsluhy bude možné přesunout pracovníky na jiné výrobní pozice a zvýšit tak celkovou produktivitu společnosti.

Projekt byl spolufinancován Evropskou unií.

 

Dělící centrum

EU

 

 

 

 

 

Napsali o nás

 

Zavedení oznamovacího systému a ochraně oznamovatelů dle zákona č. 171/2023 Sb.