Aktuality

Stěhování hradecké prodejny

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že se naše hradecká prodejna přestěhovala na nové prodejní místo.

Nemusíte mít ale obavy, že nás budete složitě hledat, nově sídlíme pouze o cca 350 m od naší původní prodejny v areálu bývalého autobazaru - Prachárna.

Nově nás tedy můžete na prodejně v Hradci Králové navštívit od 3.5.2021 v nových prostorách, s větší výstavní plochou, a tím pádem s větším množstvím skladových přívěsů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým VEZEKO

Hradec

Nový ceník 2021

Ceník copy

 

 

 

 

 

 

 

Vážení zákazníci,

s ohledem na výrazně rostoucí ceny vstupních materiálů a subdodávek jsme byli donuceni od 1.2.2021 upravit náš ceník přívěsů.

Kompletní ceník naleznete v sekci ke stažení, případně si jej můžete prohlédnout zde.

Z důvodu administrace nebudou po nějakou dobu funkční konfigurátory přívěsů, ale v případě jakýchkoliv nesrovnalostí se na nás neváhejte obrátit s dotazem na telefonu, mailem nebo přes poptávkové formuláře.

Vzhledem k obtížné situaci, kterou zasahuje dění v celé Evropě, se bohužel prodloužily termíny dodávek některých komponentů. V souvislosti s velkým zájmem o naše přívěsy jsme byli donuceni prodloužit dodací termíny, které se v současné době pohybují v rozsahu 3 - 4 měsíce. Přesný termín dodání konkrétního přívěsu si ale nejdříve ověřte u některého z našich prodejců. Vybrat si samozřejmě můžete z řady skladových přívěsů na našich prodejnách v sekci Přívěsy skladem.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se situaci ohledně epidemie podaří brzy stabilizovat.

Prodej do Vánoc

vezeko pf 20152 copy

Vážení zákazníci,

s ohledem na uvolnění současných vládních opatření týkajících se maloobchodního prodeje bychom Vás rádi pozvali na naše prodejny. Zakoupit nebo objednat si můžete naše přívěsy z akce Dobrá cena nebo kterýkoliv přívěs z naší obsáhlé nabídky. Současně je možné vybírat ze široké škály příslušenství a náhradních dílů a můžete tak potěšit své blízké zajímavým vánočním dárkem.

Provoz prodejen před koncem roku je bez omezení dle provozních hodin na všech firemních prodejnách a to až do 22.12.2020.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Tým společnosti VEZEKO

Podzimní úklid

UKLID

S blížícím se koncem roku vymetáme pavučinky a sem tam najdeme u některých prodejců zapomenutý přívěs. Vzhledem k tomu, že byly přívěsy prezentovány pod širým nebem, podepsaly se na nich povětrnostní podmínky. Nicméně přívěsy jsou nové a připravené pro vás pracovat bez jakýchkoliv omezení. Při jejich nákupu můžete navíc také hodně ušetřit. Prohlédněte si naši nabídku ve VÝPRODEJI nebo se přijďte podívat osobně. Vybrat si můžete z různých modelů přívěsů na všech našich prodejnách.