Aktuality

Nový ceník 2021

Ceník copy

 

 

 

 

 

 

 

Vážení zákazníci,

s ohledem na výrazně rostoucí ceny vstupních materiálů a subdodávek jsme byli donuceni od 1.2.2021 upravit náš ceník přívěsů.

Kompletní ceník naleznete v sekci ke stažení, případně si jej můžete prohlédnout zde.

Z důvodu administrace nebudou po nějakou dobu funkční konfigurátory přívěsů, ale v případě jakýchkoliv nesrovnalostí se na nás neváhejte obrátit s dotazem na telefonu, mailem nebo přes poptávkové formuláře.

Vzhledem k obtížné situaci, kterou zasahuje dění v celé Evropě, se bohužel prodloužily termíny dodávek některých komponentů. V souvislosti s velkým zájmem o naše přívěsy jsme byli donuceni prodloužit dodací termíny, které se v současné době pohybují v rozsahu 3 - 4 měsíce. Přesný termín dodání konkrétního přívěsu si ale nejdříve ověřte u některého z našich prodejců. Vybrat si samozřejmě můžete z řady skladových přívěsů na našich prodejnách v sekci Přívěsy skladem.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se situaci ohledně epidemie podaří brzy stabilizovat.

Prodej do Vánoc

vezeko pf 20152 copy

Vážení zákazníci,

s ohledem na uvolnění současných vládních opatření týkajících se maloobchodního prodeje bychom Vás rádi pozvali na naše prodejny. Zakoupit nebo objednat si můžete naše přívěsy z akce Dobrá cena nebo kterýkoliv přívěs z naší obsáhlé nabídky. Současně je možné vybírat ze široké škály příslušenství a náhradních dílů a můžete tak potěšit své blízké zajímavým vánočním dárkem.

Provoz prodejen před koncem roku je bez omezení dle provozních hodin na všech firemních prodejnách a to až do 22.12.2020.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Tým společnosti VEZEKO

Podzimní úklid

UKLID

S blížícím se koncem roku vymetáme pavučinky a sem tam najdeme u některých prodejců zapomenutý přívěs. Vzhledem k tomu, že byly přívěsy prezentovány pod širým nebem, podepsaly se na nich povětrnostní podmínky. Nicméně přívěsy jsou nové a připravené pro vás pracovat bez jakýchkoliv omezení. Při jejich nákupu můžete navíc také hodně ušetřit. Prohlédněte si naši nabídku ve VÝPRODEJI nebo se přijďte podívat osobně. Vybrat si můžete z různých modelů přívěsů na všech našich prodejnách.

 

Bude tuhá zima?

VARIO_A_08_2_se_devemNa tuto otázku bohužel dopředu odpověď neznáme. Z úst klimatologů a ekologů stále slyšíme o katastrofickém oteplování planety, ale přiznejme si, že bez topení v zimě to zřejmě ani letos nepůjde.

Číst více...