Aktuality

Rozšiřte naše řady

P1040192ořez

 

Říká se: "Všude chleba o dvou kůrkách..." My Vám ale ten chlebíček obložíme zajímavými benefity. Neváhejte se spolehnout na stabilní společnost, kde budete mít práci a hlavně příjem zajištěný i v nestabilních obdobích.V sekci KARIÉRA se můžete podívat, zda by nabízené pozice nebyly přímo pro Vás. V našem výrobním závodě ve Velkém Meziříčí momentálně pracuje přes 200 stálých zaměstnanců a hledáme další! 

 

Stěhování hradecké prodejny

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že se naše hradecká prodejna přestěhovala na nové prodejní místo.

Nemusíte mít ale obavy, že nás budete složitě hledat, nově sídlíme pouze o cca 350 m od naší původní prodejny v areálu bývalého autobazaru - Prachárna.

Nově nás tedy můžete na prodejně v Hradci Králové navštívit od 3.5.2021 v nových prostorách, s větší výstavní plochou, a tím pádem s větším množstvím skladových přívěsů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým VEZEKO

Hradec

Prodej do Vánoc

vezeko pf 20152 copy

Vážení zákazníci,

s ohledem na uvolnění současných vládních opatření týkajících se maloobchodního prodeje bychom Vás rádi pozvali na naše prodejny. Zakoupit nebo objednat si můžete naše přívěsy z akce Dobrá cena nebo kterýkoliv přívěs z naší obsáhlé nabídky. Současně je možné vybírat ze široké škály příslušenství a náhradních dílů a můžete tak potěšit své blízké zajímavým vánočním dárkem.

Provoz prodejen před koncem roku je bez omezení dle provozních hodin na všech firemních prodejnách a to až do 22.12.2020.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Tým společnosti VEZEKO

Inventura 12.11.2021

Vážení zákazníci,

v pátek 12.11.2021 jsou z důvodů inventury uzavřené pro prodej přívěsů a ND firemní prodejny ve Velkém Meziříčí, v Brně, v Praze, ve Zlíně i v Modleticích.

Pokud se chcete na přívěs přijet podívat, případně objednat, budou Vám naši prodejci k dispozici.

Děkujeme za pochopení.