Skříňové přívěsy

Skříňové přívěsy VEZEKO využijete při převozu snadno poškoditelného nákladu, jako jsou např. potraviny, nápoje, zavazadla apod. Všechny skříňové přívěsy mají jedno- nebo dvoukřídlé dveře, na Vaše přání je vybavíme i spouštěcí ložnou plochou, boční klapkou, servisními dveřmi, vnitřní elektroinstalací apod. Můžeme také zkosit přední čelo přívěsu pro nižší odpor vzduchu.

Vyberte si přívěs dle plánovaného využití. Nabízíme Vám voděodolné překližkové skříně, skříně z hliníkových lamel, které vyrábíme přímo na míru, tepelně izolované skříně ze sendvičových panelů nebo mobilní stavební buňky MOBI.

skrinovy prives_vezekoProč si vybrat skříňový přívěs VEZEKO

  1. Kvalita a spolehlivost: Skříňové přívěsy od VEZEKO jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost a spolehlivost. Všechny přívěsy jsou testovány a certifikovány.
  2. Flexibilita a přizpůsobitelnost: VEZEKO nabízí několik typů skříňových přívěsů, které se hodí pro různé typy přepravy a potřeby. Věnovat se vám můžeme i individuálně. Zašlete poptávku.
  3. 5062Design a vzhled: VEZEKO dbá na to, aby přívěsy nejen plnily svoji funkci, ale také vypadaly dobře. Přívěsy mají moderní a atraktivní design, takže udělají při jednotlivých úkonech i dojem.
  4. Vynikající zákaznický servis: Společnost VEZEKO se pyšní velkým zákaznickým servisem. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo problémy, můžete se na nás kdykoliv obrátit.
  5. Dlouhá životnost a nízké náklady na údržbu: Skříňové přívěsy od VEZEKO jsou navrženy tak, aby vydržely dlouhá léta a minimalizovaly náklady na údržbu. Zakoupením našeho skříňového přívěsu získáte výhodnou dlouhodobou investici do svého podnikání nebo osobních potřeb.