Vezeko - to naložíš

Výroba a prodej vozíků a přívěsů. To naložíš!

Přívěsné vozíky vymýšlíme a vyrábíme od roku 1996. S našimi přívěsy jezdí spousty spokojených zákazníků po celé Evropě. Svůj obor máme rádi a přívěsy vyrábíme poctivě. Jsme výrobci a také svoji vlastní prodejci.

Prodejní místa

Naše přívěsy si můžete nezávazně vyzkoušet i koupit buď přímo v jedné z prodejen VEZEKO (Velké Meziříčí, Brno, Praha, Hradec Králové, České Budějovice, Zlín), anebo u jednoho z našich prodejců, které najdete po celé České republice i na Slovensku.

Výroba přívěsů na zakázku

Potřebujete převážet obrovské bazény, lodě, letadla, malou helikoptéru, pódium pro kapelu, nebo kočovat se včelstvy? S námi naložíte vše!
Navrhneme a vyrobíme jakýkoliv atypický přívěs, nástavbu nebo návěs přesně na míru Vašim potřebám.

Vyrobíme přívěs přesně pro Vás.

Nahoru
Menu
Více

PROVOZ SPOLEČNOSTI VEZEKO s.r.o.

VZHLEDEM K SOUČASNÝM VLÁDNÍM OPATŘENÍM PROTI ŠÍŘENÍ NÁKAZY VIRU COVID-19, SPOLEČNOST VEZEKO s.r.o. S ÚČINNOSTÍ OD 22.10.2020 OMEZUJE MALOOBCHODNÍ PRODEJ.

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ ZŮSTÁVÁ BEZ OMEZENÍ, STEJNĚ TAK PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ A PROVOZ E-SHOPU.

PRODEJ SKLADOVÝCH PŘÍVĚSŮ PRO FYZICKÉ NEPODNIKAJÍCÍ OSOBY BUDE UMOŽNĚN PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO ELEKTRONICKÉ KOMUNIKACI. PLATBA BUDE MOŽNÁ POUZE BANKOVNÍM PŘEVODEM, TERMÍN PŘEVZETÍ PO PŘIPSÁNÍ PENĚŽNÍ ČÁSTKY NA NÁŠ ÚČET A NA ZÁKLADĚ PŘEDCHOZÍ DOHODY S OBCHODNÍKEM. DODRŽUJTE PROSÍM PODMÍNKY A OMEZENÍ PLATNÉ NA JEDNOTLIVÝCH PRODEJNÁCH.

OBCHODNÍ A DODAVATELSKÉ NÁVŠTĚVY JSOU V SOUČASNÉ DOBĚ ZAKÁZANY, DOMLUVTE SE S NAŠIMI ZAMĚSTNANCI NA NÁHRADNÍM TEMÍNU.

 

TOTO NAŘÍZENÍ PLATÍ DO ODVOLÁNÍ.