Kariéra

Říká se: "Všude chleba o dvou kůrkách..." My Vám ale ten chlebíček obložíme zajímavými benefity. Neváhejte se spolehnout na stabilní společnost, kde budete mít práci a hlavně příjem zajištěný i v nestabilních obdobích. Jsme český výrobce přívěsů, a to už více než 25 let (od roku 1996). V našem výrobním závodě ve Velkém Meziříčí momentálně pracuje přes 200 stálých zaměstnanců a hledáme další! Jestli se vám některá volná pozice líbí, neváhejte nás tedy kontaktovat!

Hledáme zaměstnance pro následující pozice:

Konstruktér

Máš technické myšlení? Zajímá tě konstrukce a vývoj přívěsů? Pak se přidej do našeho týmu a spolehni se na stabilní firmu v nestabilní době! Těšit se můžeš i na zajímavé zaměstnanecké benefity – příspěvek na kulturní a sportovní akce, příspěvek na nákup léků, mimořádné pololetní odměny, závodní stravování atd. Hlásit se můžeš hned. Těšíme se na Tebe.

Číst více...

Montážník přívěsů a skříňových přívěsů

Jestli Tě jako dítě bavila práce se stavebnicí, pak je tato práce šitá na míru přímo pro Tebe. Pro práci budeš mít k dispozici kvalitní ruční nářadí a kolem sebe partu mladých spolupracovníků. Přidej se do našeho týmu a spolehni se na stabilní firmu v nestabilní době! Těšit se můžeš i na zajímavé zaměstnanecké benefity – příspěvek na kulturní a sportovní akce, příspěvek na nákup léků, mimořádné pololetní odměny, závodní stravování atd.

 

Hlásit se můžeš hned. Tak neváhej máme Ti co nabídnout!

 

Číst více...

Svářeč

Netřesou se Ti ruce strachy, nabízíme dobrý prachy! Rozšiř náš tým svářečů a spolehni se na stabilní firmu v nestabilní době! Práce je různorodá, tak by Tě mohla bavit. Jedná se o svařovaní rámů a konstrukcí nejrůznějších přívěsů. Těšit se můžeš i na zajímavé zaměstnanecké benefity – příspěvek na kulturní a sportovní akce, příspěvek na nákup léků, mimořádné pololetní odměny, závodní stravování atd.

Hlásit se můžeš hned. Tak neváhej máme Ti co nabídnout!

Číst více...

Mám zájem o práci ve VEZEKU

Vyberte pozici!
Vyplňte své jméno!
Vyplňte svůj e-mail!
Vyplňte své telefonní číslo!
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná