Kariéra

Říká se: "Všude chleba o dvou kůrkách..." My Vám ale ten chlebíček obložíme zajímavými benefity. Neváhejte se spolehnout na stabilní společnost, kde budete mít práci a hlavně příjem zajištěný i v nestabilních obdobích. Jsme český výrobce přívěsů, a to už více než 25 let (od roku 1996). V našem výrobním závodě ve Velkém Meziříčí momentálně pracuje přes 200 stálých zaměstnanců a hledáme další! Jestli se vám některá volná pozice líbí, neváhejte nás tedy kontaktovat!

Hledáme zaměstnance pro následující pozice:

Přípravář výroby - žárový zinek

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici:

  • Přípravář výroby - žárový zinek

Těšit se můžete na zajímavou různorodou práci v mladém kolektivu. Za dobře odvedenou práci nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity – příspěvek na kulturní akce, příspěvek na nákup léků, mimořádné pololetní odměny, závodní stravování a zázemí stabilní společnosti.

Hlásit se můžete ihned. Těšíme se na Vás. 

Číst více...

Obsluha pilky

Zvládneš přeříznout hliníkovou trubku, profil, jekl nebo pásovinu? Nepleteš si centimetry a milimetry? Pak se přidej do našeho týmu a spolehni se na stabilní firmu v nestabilní době! Těšit se můžeš i na zajímavé zaměstnanecké benefity – příspěvek na kulturní a sportovní akce, příspěvek na nákup léků, mimořádné pololetní odměny, závodní stravování atd.

Hlásit se můžeš hned. Tak neváhej máme Ti co nabídnout!

Číst více...

Montážník přívěsů a skříňových přívěsů

Jestli Tě jako dítě bavila práce se stavebnicí, pak je tato práce šitá na míru přímo pro Tebe. Pro práci budeš mít k dispozici kvalitní ruční nářadí a kolem sebe partu mladých spolupracovníků. Přidej se do našeho týmu a spolehni se na stabilní firmu v nestabilní době! Těšit se můžeš i na zajímavé zaměstnanecké benefity – příspěvek na kulturní a sportovní akce, příspěvek na nákup léků, mimořádné pololetní odměny, závodní stravování atd.

 

Hlásit se můžeš hned. Tak neváhej máme Ti co nabídnout!

 

Číst více...

Elektrikář

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici:

  • Elektrikář – elektrické rozvody ve skříňových přívěsech

Těšit se můžete na zajímavou různorodou práci v mladém kolektivu. Za dobře odvedenou práci nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity – příspěvek na kulturní a sportovní akce, příspěvek na nákup léků, mimořádné pololetní odměny, závodní stravování atd.

Hlásit se můžete ihned. Těšíme se na Vás. 

Číst více...

Mám zájem o práci ve VEZEKU


Vyberte pozici!
Vyplňte své jméno!
Vyplňte svůj e-mail!
Vyplňte své telefonní číslo!
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná