Speciální přívěsy

Speciální přívěs VEZEKO pro hasičeDo kategorie Speciální přívěsy jsme zařadili všechny přepravníky a vozíky, které mají specifické využití. Mnoho z těchto přívěsů vzniklo na základě požadavků našich klientů, teprve poté jsme je zařadili do trvalé nabídky. Posuďte sami: vyrábíme přívěsy na přepravu až 50 kol, přepravníky bazénů, přívěsy pro včelaře na kočování včelstev, přepravníky vírníků, letadel a kluzáků pro milovníky aviatiky, hasičské přívěsy na uskladnění hasičské výzbroje, pojízdné prodejní a prezentační stánky, anebo mobilní pódia perfektní na koncerty či módní přehlídky. Jaké budou další?

Výhody a vlastnosti speciálních přívěsů na míru VEZEKO

  • Kvalita a spolehlivost Naše přívěsy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a splňují nejvyšší standardy bezpečnosti. Můžete si být jisti, že váš náklad bude v bezpečí.
  • Poměr cena kvalita Díky mimořádným zkušenostem ve výrobě jsme schopni přívěsy nabídnout za atraktivní ceny. Vzhledem k užitné hodnotě se naše přívěsy vyplatí.
  • Zákaznická podpora Vždy se snažíme zajistit, aby byli naši zákazníci spokojení s našimi produkty a službami. Rádi vám také poradíme s výběrem.
  • Náhradní díly skladem V našem e-shopu najdete celou řádu náhradních dílů na přívěsné vozíky VEZEKO - od náprav přes kola, disky a pneumatiky až po hydraulické komponenty, navijáky či nájezdy.
  • Individualizace Přívěsy vám přizpůsobíme na míru. Pokud si nevyberete typový přívěs, napište nám a domluvíme se na postupu. Nabízíme i speciální přívěsy, které se individualizace týkají.
  • Ekologicky šetrné materiály Naše produkty umožňují přepravu bez potřeby výkonných vozidel a jsou navrženy s využitím ekologicky šetrných materiálů a technologií, což snižuje dopad na životní prostředí.