Přívěsy do 3 500 kg

Přívěs do 3 500 kg sklopný od firmy VEZEKOV této kategorii najdete přívěsy, které nepřekračují celkovou váhu 3 500 kg. Jedná se o univerzální valníkové přívěsy, sklopné přívěsy, které oceníte při převozu sypkých materiálů nebo zahradních strojů (např. sekaček), skříňové přívěsy ideální pro převoz potravin, nápojů, zavazadel a jiných snadno poškoditelných nákladů, speciální přepravníky motocyklů a motokár, přívěsy na přepravu lodí, automobilů, zvířat atd. Vyberte si z naší široké nabídky, kterou na základě Vašich požadavků pravidelně rozšiřujeme.

 Hlavní výhody přívěsů do 3 500 kg od společnosti VEZEKO

  • Flexibilita Naše přívěsy jsou navrženy tak, aby byly velmi flexibilní a přizpůsobitelné. Můžete je snadno připojit k jakémukoli typu vozidla a použít je pro nespočet přepravních úkolů.
  • Kvalita a spolehlivost Naše přívěsy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a splňují nejvyšší standardy bezpečnosti. Můžete si být jisti, že váš náklad bude v bezpečí.
  • Široká nabídka produktů Nabízíme širokou škálu přívěsů do 3 500 kg, včetně různých velikostí a typů, navíc pro spousty účelů přepravy.
  • Dlouhá životnost Naše přívěsy jsou vyrobeny tak, aby vydržely dlouho a poskytovaly spolehlivou službu po mnoho let. Přívěsy jsou odolné vůči opotřebení a poškození.
  • Poměr cena kvalita Díky mimořádným zkušenostem ve výrobě jsme schopni přívěsy nabídnout za atraktivní ceny. Vzhledem k užitné hodnotě se naše přívěsy vyplatí.
  • Zákaznická podpora Vždy se snažíme zajistit, aby byli naši zákazníci spokojení s našimi produkty a službami. Rádi vám také poradíme s výběrem.
  • Individualizace Přívěsy vám přizpůsobíme na míru. Pokud si nevyberete typový přívěs, napište nám a domluvíme se na postupu. Nabízíme i speciální přívěsy, které se individualizace týkají.
Výsledky 1 - 21 z 67
1 2 3 4
Filtrace vozíků
Rozměry ložné plochy
Délka (mm)
Šířka (mm)
Celková hmotnost (kg)
Typ přívěsu
Sklápění
Provedení
Cena (Kč)