Aktuality

Přívěs pro rozvoz jídel seniorům

7. Duben 2020

DSCN2093

Koncem roku 2019 nás oslovil starosta obce Pavlovice u Přerova s požadavkem na výrobu přívěsu na rozvoz jídlonosičů pro obyvatele obce.

Na základě zadaných požadavků konstruktéři navrhli praktické a funkční řešení přívěsu pro přepravu termo boxů, v nichž jsou umístěné standardní jídlonosiče. Přívěs již plní svoji funkci a pomáhá tak i v současné nelehké situaci, kdy je doporučeno převážně starším obyvatelům nevycházet zbytečně ze svých domovů.

Z děkovného dopisu, který nám zaslal pan starosta Bia, citujeme: „Ze strany naší pracovnice mám předat velmi kladné hodnocení. Musím říci, že je třeba poděkovat i konstruktérovi, který náš požadavek velmi dobře zpracoval (myšlenka stabilizace bočnice, jako pomocné plochy je vynikající).“

Jsme velmi rádi, že přívěs splnil očekávání a držíme pěsti, ať vše dobře ve zdraví zvládneme.

DSCN2092DSCN2095DSCN2096DSCN2098

 

 

 

Nabídka zaměstnání

Přívěsy si od nás můžete i půjčit

Věděli jste, že přívěsy si od nás můžete i půjčit? Tuto službu nabízíme prozatím pouze na firemních pobočkách ve Zlíně a v Hradci Králové. Pokud bude o tuto službu zájem, rozšířili bychom půjčovnu i na další pobočky. Modely půjčovaných přívěsů najdete v hlavním menu Půjčovna přívěsů. Jsou zde uvedeny i kontakty, kde si ověříte dostupnost a podmínky půjčení.

Novinky

Podzimní úklid

Podzimní úklid

S blížícím se koncem roku vymetáme pavučinky a sem tam najdeme u některých prodejců zapomenutý…

Archiv aktualit