Aktuality

Speciální vysavače

15. Červen 2019

DSC02558Vysavač doma vlastní téměř každý. Je to skvělý pomocník při pravidelném úklidu v domácnosti. Věděli jste ale, že existují i komunální vysavače?

Stejně jako ty pro domácnost jsou komunální vysavače nenahraditelnými pomocníky při úklidu např. spadaného listí, posekané trávy, posypové drtě a při dalších úklidových činnostech řešených technickými službami měst a obcí.

Pro tyto vysavače jsme vyrobili speciální podvozky, které mohou být užívány jak za malotraktory, tak i za menšími nákladními případně osobními vozidly. Povozky jsou celosvařené, žárově zinkované, s celkovou hmotností 750 kg. Připojení je v základu standardní na kouli ISO 50, příplatkově je možné vybavit přívěs připojením na oko ISO 40. Nezbytností pro manipulaci s přívěsem je opěrné kolečko a pro stabilizaci při odstavení uživatelé určitě ocení opěrné trubkové nohy.

DSC02558DSC02560DSC02562DSC02566DSC02695DSC02698DSC02699DSC02703

 

 

 

Nabídka zaměstnání

Přívěsy si od nás můžete i půjčit

Věděli jste, že přívěsy si od nás můžete i půjčit? Tuto službu nabízíme prozatím pouze na firemních pobočkách ve Zlíně a v Hradci Králové. Pokud bude o tuto službu zájem, rozšířili bychom půjčovnu i na další pobočky. Modely půjčovaných přívěsů najdete v hlavním menu Půjčovna přívěsů. Jsou zde uvedeny i kontakty, kde si ověříte dostupnost a podmínky půjčení.

Novinky

Podzimní úklid

Podzimní úklid

S blížícím se koncem roku vymetáme pavučinky a sem tam najdeme u některých prodejců zapomenutý…

Bude tuhá zima?

Bude tuhá zima?

Na tuto otázku bohužel dopředu odpověď neznáme. Z úst klimatologů a ekologů stále slyšíme o…

Archiv aktualit