Aktuality

VEZEKO je u hasičů populární

11. Září 2018

DSC02122Tato fotografie nepochází z žádné hasičské základny ani z hasičských závodů. Je to záběr z našeho firemního parkoviště. Jak je vidět, o přívěsy VEZEKO je u hasičských sborů velký zájem. Je to dáno i tím, že se nesoustředíme pouze na jeden nebo dva typy. Pro naše ochránce před požáry máme v nabídce hned několik vyladěných přívěsů, aby si mohli vybrat dobrovolní i profesionálové.

Velmi oblíbené jsou přestavby skříní PPS 12 na podvozek VEZEKO. Tyto skříně jsou ve výbavě snad každého SDH a jedná se o nejjednodušší variantu, jak sbory vybavit přívěsem za osobní automobil.

Další variantou jsou pak přívěsy pro soutěžní týmy. Na převoz výbavy si vybírají nejčastěji provedení DV 21 hasičská skříň nebo přívěsy z řady NP, DV, VARIO a SPECTRUM v provedení s plachtou.

Výjimkou nejsou ale ani speciální skříňové přívěsy s roletami v profi provedení. Pořízení takového přívěsu představuje pro sbory respektive obce už větší náklady, s nimiž ale pomáhají dotační programy krajů.

Na samém vrcholu nabídky přívěsů pro hasiče jsou speciální přívěsy pro profesionální jednotky.

Co říkáte? Je z čeho vybírat?

DSC01146DSC01392DSC01478DSC03135

 

 

DSC05665DSC08329DSC08939DSC09485DSC09854DSC09858DSC05664

Nabídka zaměstnání

Přívěsy si od nás můžete i půjčit

Věděli jste, že přívěsy si od nás můžete i půjčit? Tuto službu nabízíme prozatím pouze na firemních pobočkách ve Zlíně a v Hradci Králové. Pokud bude o tuto službu zájem, rozšířili bychom půjčovnu i na další pobočky. Modely půjčovaných přívěsů najdete v hlavním menu Půjčovna přívěsů. Jsou zde uvedeny i kontakty, kde si ověříte dostupnost a podmínky půjčení.

Novinky

Podzimní úklid

Podzimní úklid

S blížícím se koncem roku vymetáme pavučinky a sem tam najdeme u některých prodejců zapomenutý…

Archiv aktualit