1. Úvodní stránka

Akce DOBRÁ CENA - přívěsy za akční ceny

Akční nabídka vozíků a přívěsů VEZEKO. Nabízíme kvalitní přívěsy za auto všeho druhu s dobrou výbavou a za výhodnější ceny - sklápěcí, naklápěcí, skříňové i klasické valníkové. Všechny tyto přívěsy jsou součástí naší akce DOBRÁ CENA. Ať už potřebujete přívěs pro svou firmu, nebo jen přívěs pro rekreační a volnočasové účely, naše akční nabídka vám vyhoví. Ušetřete a pořiďte si přívěs, kterým vám bude pomáhat.

 

Aktuální nabídka přívěsů za akční ceny:

 

Výsledky 1 - 21 z 25
1 2

vezeko privesPro letošní rok jsme si pro Vás v akci Dobrá cena připravili pár příjemných překvapení. Navzdory tomu, že ceny nejrůznějších komodit stále rostou, ponechali jsme akční ceny ve stejné výši, jako tomu bylo v roce 2022. Navíc jsme pro Vás rozšířili základní výbavu u akčních modelů. V letošní akci Dobrá cena tak získáváte ještě něco navíc.

Jedná se např. o plastové boxy na příslušenství u přívěsů CARGO DX 14.3 Light, CARGO D 27.3 Light a CARGO E 27.4 Light. U přívěsu KA 2700R letos navíc získáte kromě plastového boxu hydraulickou pumpu s možností sklápění pomocí AKU vrtačky.

Modelovou nabídku jsme rozšířili o tři přívěsy, autopřepravník IMOLA S 27.43, skříňový přívěs TK A 08.25 ZN a univerzální přepravník CARGO G 35.4 Všechny tři přívěsy jsou v základu dodávány také s bohatou výbavou.

Na nové provedení se můžete těšit u přívěsu TRIP D 35.35 a přívěs JUMBO 27.43 jsme ozdobili novými skupinovými LED světly. Těmi jsou vybaveny také přívěsy IMOLA S 27.43 a CARGO G 35.4. Jednoduše řečeno, za stejné peníze od nás dostáváte „více muziky“.

Můžete vyplnit rychlou poptávku a my se vám budeme věnovat.