1. Úvodní stránka
  2. Nekategorizováno
  3. S přívěsy VEZEKO se vítězí

S přívěsy VEZEKO se vítězí

privesy-vitezi02V březnu tohoto roku jsme dodali přívěs pro Sbor dobrovolných hasičů Libuň. Jednalo se o speciálně upravený model DV 21 pro převoz soutěžní i zásahové hasičské techniky, respektive motorového čerpadla a příslušenství.

SDH Libuň se pravidelně účastní soutěží v hasičském sportu a daří se jim celkem úspěšně, což potvrdili prvním místem v extraligovém závodu v kategorii muži a druhým místem v kategorii žen 17.8.2013 na soutěži v Radimovicích. Níže posílám děkovný dopis a vyjádření spokojenosti s naším přívěsem od strojníka týmu SDH Libuň Ludvíka Dubravského.

 

„Dobrý večer mistře.
Vzhledem k zachování slušných vztahů a zároveň jako poděkování za vaše služby vám zasílám foto našich týmů a přívěsného vozíku vaší produkce. My jsme tento víkend vyhráli extraligový závod v Radimovicích a naše děvčata byla druhá, tak doufám, že jste s naší reklamou pro vás spokojeni. Ještě jednou díky za vaše služby.
Nashle Dubravský SDH Libuň“

Dopis nás velmi potěšil a jsme rádi, že náš přívěs pomáhá druhým vítězit. Držíme oběma týmům SDH Libuň palce a přejeme jim, aby jim do sbírky přibylo ještě mnoho zlatých pohárů.

privesy-vitezi01