O firmě

Vezeko Velké Meziříčí

Společnost VEZEKO s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma s tradicí od roku 1996. V současné době zaměstnává přes 200 stálých zaměstnanců pracujících ve výrobním závodě ve Velkém Meziříčí.

 

Výroba a servis přívěsů a nástaveb

Náš výrobní program je zaměřen na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií (např. univerzální valníkové přívěsy, sklopné přívěsy, skříňové přívěsy atd). a užitkových nástaveb nákladních automobilů. Rozsahem výroby a vysokým standardem kvality se řadíme mezi přední výrobce v České republice.

Vývoj přívěsných vozíků za automobil

Vezeko nová budovaVe VEZEKU se trvale zaměřujeme na inovaci stávajících typů a také na vývoj zcela nových produktů. Tímto vývojem se u nás zabývá tým odborníků konstrukčního oddělení ve spolupráci s pracovníky vývojové dílny. Předností firmy je také zakázková výroba, s níž je spjata vysoká odbornost našich pracovníků obchodně technického úseku, kteří jsou schopni flexibilně reagovat téměř na jakékoliv požadavky zákazníka.

Z důvodu zefektivnění a zkvalitnění výrobních procesů pravidelně obměňujeme stávající strojní zařízení a nakupujeme nové moderní značkové stroje.

Firemní prodejny po celé České republice

Prodej přívěsů realizujeme ve firemních prodejnách ve Velkém Meziříčí, v Brně, v Modleticích u Prahy, v Hradci Králové, v Českých Budějovicích a ve Zlíně a také přes rozsáhlou síť prodejců po celé České republice. Kvalitu a spolehlivost našich přívěsů a užitkových nástaveb dokládá více než 80% podíl celkové produkce, který dodáváme do zahraničí, především do zemí EU.

Nové sídlo i showroom ve Velkém Meziříčí

V roce 2014 byla dokončena naše nová administrativní budova, v jejímž přízemí najdete moderní showroom s prezentací přívěsů VEZEKO.

Prodejna Vezeko Velké MeziříčíVezeko nová budova Velké MeziříčíVezeko nová budova

 

Napsali o nás

 

Nabídka zaměstnání

Dovolená ve Vezeku

Vážení zákazníci,

letní období je pro většinu z nás spojeno se slunečným počasím a časem pro chvíli odpočinku. V letošním roce jsme ve VEZEKU naplánovali celozávodní dovolenou od 24.7. do 6.8.2017. V tomto termínu bude naše společnost včetně prodejen ve Velkém Meziříčí a v Brně uzavřena.

Provoz na firemních prodejnách:

Modletice - otevřeno bez omezení

Hradec Králové - otevřeno bez omezení

Zlín - od 24.7. do 30.7. 2017 otevřeno, od 31.7. do 6.8.2017 zavřeno

 

Přejeme všem příjemnou dovolenou a těšíme se na Vás od 7.8.2017.

Novinky

DOBRÁ CENA 2017

DOBRÁ CENA 2017

Letošní jaro zahajujeme oblíbenou akcí Dobrá cena. Pro tento rok jsme pro vás připravili 19 typů…

Archiv aktualit