Aktuality

Přívěsy za auto i traktor

11. Březen 2019

vezeko-za-auto-i-za-traktor-1Ještě před několika lety platil předpis, že za vozidla kategorie T (traktory) se mohly zapojovat pouze přívěsy kategorie OT. Toto pravidlo šlo trochu proti logice, protože přívěsy za automobily kategorie O1 a O2 musí splňovat přísnější požadavky z hlediska schvalování a homologací než přívěsy kategorie OT. Pokud jste tedy chtěli za traktor/malotraktor zapojit automobilový přívěs, vystavovali jste se riziku udělení nemalé pokuty.

Toto naštěstí v současné době řešit nemusíte.

Detail zprávy

VEZEKO je u hasičů populární

11. Září 2018

DSC02122Tato fotografie nepochází z žádné hasičské základny ani z hasičských závodů. Je to záběr z našeho firemního parkoviště. Jak je vidět, o přívěsy VEZEKO je u hasičských sborů velký zájem. Je to dáno i tím, že se nesoustředíme pouze na jeden nebo dva typy. Pro naše ochránce před požáry máme v nabídce hned několik vyladěných přívěsů, aby si mohli vybrat dobrovolní i profesionálové.

Detail zprávy

Země živitelka přilákala rekordních 116.000 návštěvníků

31. Srpen 2018

zeme-zivitelka

Pro VEZEKO již tradiční výstavu Země živitelka navštívil letos rekordní počet návštěvníků za posledních 14 let. Svědčí to o tom, že výstavy, které mají co nabídnout, se těší stále většímu zájmu.

Detail zprávy

Velký jarní úklid

26. Duben 2018

klid

Po jarním úklidu ve skladu jsme pro vás připravili nabídku přívěsů za výprodejové ceny! Jedná se o nové přívěsy v plné kondici, některé pouze s kosmetickými vadami. Prohlédněte si naši nabídku ve VÝPRODEJI nebo se přijďte podívat osobně. Vybrat si můžete z různých modelů přívěsů na všech našich prodejnách.

Výprodejové přívěsy jsou připravené pracovat na plný úvazek. Nenechte je zahálet!

Strana 1 z 14

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nabídka zaměstnání

Novinky

Archiv aktualit