Aktuality

Multifunkční „přívěs“ pro rybáře

16. Březen 2017

20161011_145144-e1480000702261-759x1024Není přívěs jako přívěs. Na první pohled se může dokonce zdát, že se ani o přívěs nejedná. Zdání ale klame.

Detail zprávy

DOBRÁ CENA 2017

7. Březen 2017

DC_logo

Letošní jaro zahajujeme oblíbenou akcí Dobrá cena. Pro tento rok jsme pro vás připravili 19 typů přívěsů, které vám nabízíme za zvýhodněné ceny. Nově jsme do nabídky zařadili univerzální přívěsy VARIO B 08.3 T a VARIO B 27.3, které mají celosvařený žárově zinkovaný rám obdobné koncepce jako osvědčené přepravníky VARIO A a B2. V bohaté nabídce dále naleznete přepravník motocyklů, menších lodí, univerzální přepravníky s koly pod ložnou plochou, přepravníky automobilů a další.

Celou nabídku naleznete v sekci DOBRÁ CENA.

Auto ve vitríně

26. Červenec 2016

O tom, že máme v nabídce nejrůznější autopřepravníky, jistě víte. Čas od času vyrábíme speciální přepravníky pro nejrůznější automobilové speciály. A zákazníci mají často velmi originální představy o tom, jak se prezentovat.

Před pár dny jsme vyrobili skříňový přepravník FORMULA, který byl místo standardních plechových klapek vybavený průhlednými klapkami.
Přívěs plní hned několik funkcí v podobě přepravníku, zázemí a současně jako prezentační skříň.

Je jen na vás, jaké auto si v přívěsu představíte.

DSC09617DSC09620

Snadno naložit, bezpečně přepravit - nový přepravník motocyklu

16. Květen 2016

Takto jednoduše by se dal charakterizovat nový přívěs Motovan. Jedná se o lehký nebrzděný přepravník jednoho motocyklu vhodný pro většinu typů motocyklů.

thumb_DSC09305.jpgKaždý motorkář, který někdy převážel svůj motocykl, určitě řešil nepohodlné a namáhavé natlačení motocyklu po úzkém nájezdu. Někdy je možné pomoci si zařazením jedničky a pomalé vedení motocyklu z boku. V tomto případě je ale z hlediska bezpečnosti nutná co nejnižší ložná plocha přívěsu, aby nakládající nevisel na řídítkách jako orangutan a nedej bože, aby se na něj motocykl při nějakém zaváhání převrátil.

S Motovanem toto řešit nemusíte. Přívěs je vybavený širokou najížděcí rampou, která umožňuje bezpečné najetí a sjetí bez nutnosti sesednutí z motocyklu. Stále tak máte oporu na nohách a nepředvídané převrácení je takřka vyloučeno. Přední kolo motocyklu se po najetí zaaretuje do překlopného držáku, v němž motocykl zůstane stát i po sesednutí z motocyklu. Ložná plocha přívěsu je posazená těsně nad nápravu, a proto i boční vedení přívěsu je pro nakládajícího velmi pohodlné. Pro pevné uchycení motocyklu je přívěs vybavený několika průvlečnými kotvícími oky pro použití upínacího pásu bez háčků. Výhodou tohoto uchycení je uzavřená smyčka popruhu, kdy nehrozí nečekané vyskočení háčku z oka a případný pád motocyklu. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů a antikorozní ochrana použitých dílů.

thumb_DSC09302

Na vývoji přívěsu Motovan jsme spolupracovali s odborníky ze společnosti MOTO TRADE, kteří se prodejem a tedy i převážením motocyklů zabývají již řadu let. Mohli jsme tak otestovat naložení hned několika typů motocyklů a při konstrukčním řešení zohlednit mnoho podnětných připomínek uživatelů z praxe.

Motovan jsme jako novinku zařadili do akce Dobrá cena a zájemci tak mají možnost pořídit jej v tomto roce za bezkonkurenční cenu.

 

 

thumb_DSC09264oez thumb_DSC09244oez thumb_DSC09254oez thumb_DSC09239oez

Strana 1 z 12

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nabídka zaměstnání

Novinky

DOBRÁ CENA 2017

DOBRÁ CENA 2017

Letošní jaro zahajujeme oblíbenou akcí Dobrá cena. Pro tento rok jsme pro vás připravili 19 typů…

Archiv aktualit