Servis přívěsných vozíků, náhradní díly na přívěsy

Servis přívěsů provádíme na specializovaných pracovištích ve Velkém Meziříčí. Zaměřujeme se na záruční servis, pozáruční servis a generální opravy. Odborné a pečlivé zjištění stavu opravovaného přívěsu při převzetí zakázky je pro nás stejně důležité jako důsledné provedení opravy zabezpečující funkčnost a spolehlivost přívěsu.

Využijte garanční prohlídky přívěsů zdarma

V průběhu záruční doby zajišťujeme garanční prohlídky, jejichž rozsah a četnost najdete v návodu k obsluze. Tyto prohlídky provádíme u přívěsů naší výroby ZDARMA (platí pro servis ve Velkém Meziříčí). Účtujeme si pouze mechanicky poškozené díly, díly opotřebené častým nebo nesprávným užíváním, ostatní díly, na které se nevztahují záruční podmínky, a montážní práce spojené s výměnou opotřebených a vadných dílů nad rámec záruky.

Běžný pozáruční servis provádíme v rozsahu dle Vašeho zadání. Nejčastěji se jedná o tyto opravy:

  • opravy brzdových systémů
  • opravy elektroinstalace
  • opravy mechanicky poškozených dílů

Díky vlastní výrobě dílů a obsáhlému skladu nakupovaných výrobků dodržujeme krátké termíny generálních oprav a přívěsů po havárii.

Nabízíme i servis přívěsů jiných značek

Kromě odborného servisu přívěsů vlastní výroby provádíme také servis přívěsů jiných značek. Rozsah těchto oprav je zpravidla omezen na opravy brzdových systémů (AL-KO, KNOTT), elektroinstalace a nakupovaných dílů. Větší opravy přívěsů jiných výrobců (např. po havárii) posuzujeme individuálně dle dostupnosti náhradních dílů.

Jak se objednat na servisní prohlídku

Na servisní prohlídku se prosím objednejte dopředu na telefonu+420 566 503 411 nebo e-mailem na adrese  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pro zajištění dílů je dobré uvést předpokládaný rozsah opravy, typ přívěsu, rok výroby a VIN (výrobní číslo) nebo číslo původní objednávky.

Příjem přívěsů do opravy a předání opravených přívěsů probíhá v pracovní době kanceláře prodeje, a to Po - Pá od 6:00 do 16:00 hod.

Servis přívěsů VEZEKOServis přívěsných vozíků VEZEKONáhradní díly na přívěsyNáhradní díly na přívěsy VEZEKONáhradní díly na přívěsy Velké Meziříčí

 

 

Nabídka zaměstnání

UZAVŘENÍ SPOLEČNOSTI

1024px-2019-nCoV-CDC-23312

Vážení zákazníci, vážení dodavatelé,

Vzhledem k mimořádným událostem, které zasáhly celou Evropu, jsme byli donuceni od 18.3.2020 uzavřít naši společnost. Šíření koronavirové nákazy, jakožto zásah vyšší moci, způsobilo, že nejsme schopni výhledově dostát svým závazkům.

Uzavření společnosti platí do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

Novinky

Podzimní úklid

Podzimní úklid

S blížícím se koncem roku vymetáme pavučinky a sem tam najdeme u některých prodejců zapomenutý…

Bude tuhá zima?

Bude tuhá zima?

Na tuto otázku bohužel dopředu odpověď neznáme. Z úst klimatologů a ekologů stále slyšíme o…

Archiv aktualit