Aktuality

Snadno naložit, bezpečně přepravit - nový přepravník motocyklu

16. Květen 2016

Takto jednoduše by se dal charakterizovat nový přívěs Motovan. Jedná se o lehký nebrzděný přepravník jednoho motocyklu vhodný pro většinu typů motocyklů.

thumb_DSC09305.jpgKaždý motorkář, který někdy převážel svůj motocykl, určitě řešil nepohodlné a namáhavé natlačení motocyklu po úzkém nájezdu. Někdy je možné pomoci si zařazením jedničky a pomalé vedení motocyklu z boku. V tomto případě je ale z hlediska bezpečnosti nutná co nejnižší ložná plocha přívěsu, aby nakládající nevisel na řídítkách jako orangutan a nedej bože, aby se na něj motocykl při nějakém zaváhání převrátil.

S Motovanem toto řešit nemusíte. Přívěs je vybavený širokou najížděcí rampou, která umožňuje bezpečné najetí a sjetí bez nutnosti sesednutí z motocyklu. Stále tak máte oporu na nohách a nepředvídané převrácení je takřka vyloučeno. Přední kolo motocyklu se po najetí zaaretuje do překlopného držáku, v němž motocykl zůstane stát i po sesednutí z motocyklu. Ložná plocha přívěsu je posazená těsně nad nápravu, a proto i boční vedení přívěsu je pro nakládajícího velmi pohodlné. Pro pevné uchycení motocyklu je přívěs vybavený několika průvlečnými kotvícími oky pro použití upínacího pásu bez háčků. Výhodou tohoto uchycení je uzavřená smyčka popruhu, kdy nehrozí nečekané vyskočení háčku z oka a případný pád motocyklu. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů a antikorozní ochrana použitých dílů.

thumb_DSC09302

Na vývoji přívěsu Motovan jsme spolupracovali s odborníky ze společnosti MOTO TRADE, kteří se prodejem a tedy i převážením motocyklů zabývají již řadu let. Mohli jsme tak otestovat naložení hned několika typů motocyklů a při konstrukčním řešení zohlednit mnoho podnětných připomínek uživatelů z praxe.

Motovan jsme jako novinku zařadili do akce Dobrá cena a zájemci tak mají možnost pořídit jej v tomto roce za bezkonkurenční cenu.

 

 

thumb_DSC09264oez thumb_DSC09244oez thumb_DSC09254oez thumb_DSC09239oez

Nabídka zaměstnání

Přívěsy si od nás můžete i půjčit

Věděli jste, že přívěsy si od nás můžete i půjčit? Tuto službu nabízíme prozatím pouze na firemních pobočkách ve Zlíně a v Hradci Králové. Pokud bude o tuto službu zájem, rozšířili bychom půjčovnu i na další pobočky. Modely půjčovaných přívěsů najdete v hlavním menu Půjčovna přívěsů. Jsou zde uvedeny i kontakty, kde si ověříte dostupnost a podmínky půjčení.

Novinky

Podzimní úklid

Podzimní úklid

S blížícím se koncem roku vymetáme pavučinky a sem tam najdeme u některých prodejců zapomenutý…

Archiv aktualit