Aktuality

„Nafukovací“ přívěs

10. Listopad 2014

nafukovaci-prives-01„Mít tak více prostoru ve svojí prodejně a přitom si zachovat mobilitu a odvézt ji po čase jinam. Škoda, že ten můj přívěs není nafukovací……“ Nad tím si asi povzdechla řada prodejců, když měli problém ve svých prodejních stáncích vystavit všechen nabízený sortiment. Přitom řešení existuje.

Obdobný problém řešil i náš zákazník ze Švýcarska. Potřeboval snadno a rychle postavit prodejnu pro prodej zimních doplňků a po určité době s prodejnou přejet jinam. Problém byl v tom, že do standardních prodejních stánků se se svým zbožím nemohl vejít a větší stavební buňky zase nemohl jednoduše převážet.

Optimálním řešením byl skříňový přívěs s výsuvnými boky. U tohoto speciálního přívěsu je možné velmi snadno zvětšit vnitřní prostory až na dvojnásobek původních rozměrů. Obsluha je velmi komfortní a ve dvou lidech je přívěs kompletně rozložený během cca 30-ti minut. Přitom si prodejna zachovává svůj osobitý vzhled a na první pohled laik nepozná, že se jedná o mobilní prodejnu.

Systém výsuvných boků není pro naši společnost nic nového. Aplikovali jsme ho již u řady přívěsů i automobilových nástaveb. To jak se nám to povedlo u tohoto přívěsu, můžete posoudit na následujících fotografiích.

Více informací o prodejních stáncích najdete zde.

nafukovaci-prives-02nafukovaci-prives-03nafukovaci-prives-04nafukovaci-prives-05nafukovaci-prives-06nafukovaci-prives-07nafukovaci-prives-08

Nabídka zaměstnání

PF 2020

Vezeko_PF2020_DL_02-01_1

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali, že v průběhu vánočních svátků od 20. 12. 2019 do 5. 1. 2020 bude společnost VEZEKO, s.r.o. uzavřena. Totéž platí pro firemní prodejny v Brně, v Modleticích, v Hradci Králové a ve Zlíně.

Objednávky zaslané přes e-shop po 18. 12. 2019 (od 10:00 hod.) budou vyřízeny až po 6. 1. 2020. Děkujeme za pochopení.

Přejeme pohodové a spokojené vánoční svátky a těšíme se na setkání v novém roce 2020.

Novinky

Podzimní úklid

Podzimní úklid

S blížícím se koncem roku vymetáme pavučinky a sem tam najdeme u některých prodejců zapomenutý…

Bude tuhá zima?

Bude tuhá zima?

Na tuto otázku bohužel dopředu odpověď neznáme. Z úst klimatologů a ekologů stále slyšíme o…

Archiv aktualit